Video Editor
  1. Dodaj klip z komputera lub aparatu
  2. Edytuj i ulepszaj dzięki intuicyjnemu interfejsowi
  3. Dodawaj wyszukane efekty i przejścia
  4. Zapisz na komputer i telefon lub zamieść w sieci
Najłatwiejszy program dla tworzenia oszałamiających filmów Pobierz teraz
Video Editor
  • Przechwyć obraz z kamer DV/HDV/AVCHD
  • Przycinaj, łącz, dziel i usuwaj sceny
  • Poprawiaj jakość obrazu. Dodawaj muzykę i napisy
  • Twórz pokazy slajdów. Zapisuj w dowolnym formacie
Nowe oblicze filmów z podróży Pobierz teraz

Tworzenie filmów to nic prostszego!

Jeśli uważasz, że edycja filmów jest zbyt skomplikowana, wypróbuj Movavi Video Editor dla Windows i jego nowy ultra intuicyjny interfejs. Gwarantujemy możliwość szybkiego stworzenia filmu demo, filmu instruktażowego, z własnymi komentarzami, pozdrowieniami dla rodziny, czy śmiesznej animacji dla znajomych - nawet jeśli jesteś nowy w temacie edycji wideo klipów! Wystarczy dodać klipy, podłożyć muzykę, dobrać napisy i połączyć dzięki animowanemu przejściu, a potem zapisać w dowolnym formacie. Dokonasz profesjonalnej obróbki filmu, zanim zdasz sobie z tego sprawę!


Popraw jakość obrazu. Zastosuj przeróżne efekty specjalne

Praktyczne filtry i efekty specjalne oferowane przez Movavi pozwolą Ci tworzyć filmy jak profesjonalista - ulepszać jakość wideo klipów czy pokazać znane obrazy w nowej szacie. Poprawiaj automatycznie i według własnych preferencji, aby osiągnąć unikatową kombinację kolorów, światła i kontrastu. Zastosuj nowe efekty specjalne jak Skręt, Natężenie pasów, Uwypukl krawędzie i inne, które zmienią Twój surowy materiał w dzieło sztuki. Spróbuj efekty Podziel Ekran, aby połączyć w jeden nawet cztery filmy i zastosuj efekt Przybliż, aby stworzyć wrażenie najazdu kamery.


Dziel, przycinaj i łącz filmy. Dodawaj muzykę i napisy

Nowy wbudowany program do dzielenia klipów, pozwala rozbić film na wiele części, poprzestawiać sceny na osi czasu i odtwarzać je w wybranej kolejności. Przytrzymaj klawisz Zaznacz, aby wyselekcjonować sceny, które chcesz zatrzymać i opcję przeciwną, by pozbyć się niepotrzebnych scen, a wszystko to podczas odtwarzania w czasie rzeczywistym. Łącz fragmenty na osi czasu odtwarzając jeden po drugim, bądź za pomocą gładkiego przejścia między scenami dzięki kreatywnym opcjom programu. Dodaj wiele ścieżek napisów i nowe animowane wersje, aby dodatkowo przyciągnąć zainteresowanie.

Stwórz pokaz slajdów w 5 minut

Przełączaj pomiędzy trybami osi czasu i scenorysu i twórz oszałamiające pokazy slajdów. Dodaj zdjęcia do panelu, a pokaz wystartuje automatycznie uwzględniając przejścia między klatkami. Zapisz zdjęcia w formie filmiku i dziel się nim w sieci ku radości swoich znajomych. Dodaj podkład muzyczny i podpisy, aby stworzyć filmik z pozdrowieniami z wakacji lub inny klip dla własnej frajdy.

Importuj i zapisuj filmy w 2D i 3D w dowolnym formacie: SD, HD, DVD

Procesuj klipy wideo, muzykę i zdjęcia. Movavi Video Editor obsługuje większość popularnych formatów multimedialnych, w tym AVI, MP4, MKV, FLV, QuickTime (MOV), MP3 oraz formaty DVD (pliki VOB) i inne. Dodatkowo dzięki naszemu programowi dla Windows pobierzesz i zachowasz w dowolnym formacie zapis z Twojej kamery DV/HDV. Gotowy projekt zapiszesz stosownie do jego wykorzystania, w formacie odpowiednim do odtwarzania na urządzeniach mobilnych, na DVD, by zamieścić je na YouTube, Facebook czy Vimeo.

Przechwytuj obraz z kamer, tunerów i odtwarzaczy VHS. Nagrywaj dźwięk.

Przechwytuj obraz z kamer DV i tunerów telewizyjnych. Zapisuj z kamery w formacie MPEG-2 TS i AVCHD na Twój dysk. Nagrywaj na żywo. Stwórz wyjątkową oprawę dla swoich filmików z podróży czy ważnych, rodzinnych wydarzeń. Zapisz cyfrowo swoje kasety VHS. Przechwyć swoje nagranie z kamerki internetowej i stwórz swoje własne lekcje wideo. Jeśli interesuje Cię kręcenie i edycja filmów 3D, mamy dobre wieści - znalazłeś odpowiedni program. Dzięki niemu wzbogacisz też ścieżkę dźwiękową o własne nagrania, z mikrofonu, gitary elektrycznej i innych źródeł. Dźwięk, jeśli zechcesz, wgrasz również bezpośrednio do filmu.


Pobierz teraz

Page loaded...